Hakkımızda

Hakkımızda

10 yaşıma bastığımda, Canım Annem ilk çocuğunu büyütmüş olmanın keyfi ve hafifliği ile bol bol seyahat etmeye başlamıştı. Yeniliklere açık, çok çalışkan ve inanılmaz hızlı ve pratikti. Her seyahatten bolca farklı ürünler ile dönerdi ve kendi zevki ile yeni tasarımlar yapardı.

Konumuz üretim olduğunda, kendisini durdurmak epey zordu 🙂 şöyle ki profiterol hazırlarken bile tümünü kuğu şeklinde yapmaya karar verip, bütün evi 100lerce profiterol ile doldurup tüm komşularımıza dağıtmışlığımız oldu.

İlk tekstil atölyesini yazlık evimizin yakınında açtı, aklına gelen herşeyi hemen üretmekten hoşlanıyordu ve üretirken dünyanın en mutlu insanıydı. Hobisi öyle beğenildi ki kısa sürede mağaza açmaya karar verdi.

Kardeşim Can’a hamilelik haberi ile harika bebek mobilyası ve oda tekstili ürünleri tasarlamaya başladı.

İşte o gün bugündür annemizin ismi güzel ülkemizin ilk bebek ve çocuk odalarının markası oldu.

Büyük bir titizlik ve özveri ile her geçen yıl farklı ürünler üretti. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi her zaman İnci Tunçel‘ in mottosu oldu.

Hepimiz için annelerimizin ve çocuklarımızın yeri eşsiz ve çok çok özeldir, işte bizim için de Canımız Annemizin ismini yeni nesillerimizin yaşam alanlarında güzellikle yaşatmak en büyük gayemiz.

Kuruluş yılımızdan bugüne gelen ekibimizin deneyimi ile bebek ve çocuk odalarınızın tüm ihtiyaçlarını, sizler için güzel anılarımızla, büyük bir özen ve titizlik ile üretiyor olmamız en büyük heyecanımız ve mutluluğumuz.

Sizlerle birlikte İnci Tunçel ailemizin genişlemesi Biricik Annemize verebildiğimiz en büyük hediyemiz.

Birlikte, sevdiklerimiz için nice güzellikler gerçekleştirmemiz dileğiyle,

Sevgilerimle,

Ceylan Tunçel Erkaya

İnci Tuncel - Hakkımızda